Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 299zł !

Filtry aktywne

Ochraniacze do łóżeczka
249,00 zł
Ochraniacze do łóżeczka
249,00 zł
Ochraniacze do łóżeczka
239,00 zł
Ochraniacze do łóżeczka
139,00 zł
Ochraniacze do łóżeczka
139,00 zł
Ochraniacze do łóżeczka
139,00 zł
Ochraniacze do łóżeczka
139,00 zł

Ochraniacze do łóżeczek

Bezpieczeństwo malucha jest priorytetem każdego rodzica, a jak wiadomo największym azylem malucha – poza ramionami mamy – powinno być jego wspaniałe łóżeczko. Przed wypadnięciem zabezpieczają go szczebelki, ale również i one mogą być niebezpieczne dla poznającego świat malucha.

Między szczebelkami mogą bowiem utknąć rączki, czy nóżki a na skutek gwałtownych ruchów może to prowadzić do zwichnięcia lub nawet złamania. To jednak nie jedyne niebezpieczeństwo – dla delikatnej główki bobasa szczebelki mogą oznaczać także otarcia, dlatego też tak ważne jest stosowanie ochraniaczy do łóżeczek.

Ochraniacze do łóżeczek – czy warto?

Aby zabezpieczyć ciało malucha przed niebezpieczeństwami, do jakich zalicza się otarcia czy zwichnięcia warto zamontować w łóżeczku ochraniacze. Są niezwykle proste do zamontowania – na ogół wystarczy je po prostu przewlec przez szczebelki zapewniając tym samym bobasowi pełen komfort.

Montując ochraniacze do łóżeczek rodzic ma pewność, że nie tylko smoczek czy maskotka z niego nie wypadną, ale przede wszystkim – maluch nie wystawi rączek czy nóżek, co przy gwałtownych ruchach może prowadzić do zwichnięcia czy złamania.

Z czego zrobione są ochraniacze do łóżeczek?

Ochraniacze do łóżeczek wykonane są z miękkiego materiału, który dodatkowo wspomaga rozwój sensoryczny dziecka. Można dopasować je tak do wystroju pokoiku wzmacniając tym samym poczucie smaku i gust dziecka, jak i do pościeli, co dodatkowo podkreśli elegancję i dziecięcy klimat.

Bez względu na ostateczny wybór, ochraniacze do łóżeczek z pewnością przypadną do gustu nie tylko maluchom, ale również rodzicom, którzy będą spokojni o komfortowy i bezpieczny sen dziecka. Pamiętajmy, że im lepiej śpi nasze dziecko tym i my mamy więcej siły na kolejny dzień i miłość!

Ochraniacze do łóżeczek to obowiązkowy punkt na liście wyprawkowej malucha! Dzięki niemu cała rodzina poczuje się komfortowo i bezpiecznie!

0