Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl

B.Box Gryzak Silikonowy do Podawania Pokarmu

39,00 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
B.Box Gryzak Silikonowy do Podawania Pokarmu

B.Box Gryzak Silikonowy do Podawania Pokarmu

Akceptuję zasady polityki prywatności  

account_circlePoleć produkt
B.Box Gryzak Silikonowy do Podawania Pokarmu

B.Box Gryzak Silikonowy do Podawania Pokarmu

 

Bezpieczny i higieniczny gryzak silikonowy do podawania dziecku jedzenia (miękkich owoców i warzyw) do samodzielnego spożywania. Dla ułatwienia wyposażony w „trzy nóżki” będące stabilną podstawą a jednocześnie poręczmy uchwytem.

Właściwości produktu: idealny do miękkich owoców i warzyw; może być wykorzystywany do podawania innych ugotowanych produktów; doskonała pomoc w bezpiecznym i higienicznym wprowadzaniu produktów stałych do diety dziecka; pozwala maluchowi na samodzielne jedzenie; silikonowy podajnik jest miękki, delikatny dla dziąseł i higieniczny; maluch może go bezpiecznie gryźć i ciamkać; podstawa jest ergonomiczna i zaprojektowana tak by dziecku było łatwo ją chwycić i operować gryzakiem wedle potrzeb; podstawa umożliwia postawienie gryzaka z zawartością na blacie; poręczny pierścień pozwala szybko i łatwo zamontować i zdemontować silikonową nasadkę na podstawie; gryzak posiada pokrywkę; silikonową nakładkę/gryzak można sterylizować w sterylizatorze parowym; można myć w górnym koszu zmywarki.

silicone-fresh-food-feeder-lifestyle-04.jpg

Parametry techniczne: wiek: 5 m+ materiał: silikon nie zawiera BPA, flatanów; można myć w górnym koszu zmywarki

OSTRZEŻENIA!  Produkt do użytku wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Gryzak jest produktem osobistym, nie należy udostępniać go innym dzieciom. Przechowywać poza zasięgiem dziecka. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan gryzaka i siatek. Gdy zostaną zauważone pierwsze oznaki zużycia lub uszkodzenia wymienić na nowe.
Umyć przed pierwszym i po każdym kolejnym użyciu.

1426

Kod Referencyjny

0
0