NOWOŚCI   PROMOCJE


Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 299zł !

Tiny Love Karuzela do łóżeczka LEŚNA KRAINA

188,00 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Tiny Love Karuzela do łóżeczka LEŚNA KRAINA

Tiny Love Karuzela do łóżeczka LEŚNA KRAINA

Akceptuję zasady polityki prywatności  

account_circlePoleć produkt
Tiny Love Karuzela do łóżeczka LEŚNA KRAINA

Tiny Love Karuzela do łóżeczka LEŚNA KRAINA

 

Pobudzający zmysły świat pięknej muzyki i ruchu.

Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące.

Zabawka rośnie razem z dzieckiem - można ją zamienić w przenośną pozytywkę. Unikalny styl poruszania się karuzeli w 4 różne strony, absorbuje uwagę dziecka i pobudza koordynację wzrokową. Karuzela jest nachylona pod właściwym kątem do leżącego dziecka, aby mogło ono widzieć elementy karuzeli

Cechy:

 • Czarne i białe spirale dla rozwoju zmysłu wzroku.
 • 20 minut niekończącej się muzyki klasycznej.
 • Pozytywka i uspokajające światełko nocne.
 • Przenośna pozytywka.

Wskazówki rozwojowe:

 • 0-3 miesiące - Pozwól dziecku cieszyć się wolnym ruchem białych i czarnych spirali oraz włącz muzykę by dziecko mogło chłonąć pozytywny efekt w jaki muzyka klasyczna wpływa na noworodki.
 • 5+ miesięcy - Kiedy czas na karuzelę już się skończy, zdemontuj ramię karuzeli pozostawiając pozytywkę przymocowaną do łóżeczka. Już niedługo dziecko nauczy się jak samodzielnie aktywować pozytywkę rozpoczynając w ten sposób naukę działania procesu przyczynowo-skutkowego.

Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:

 • Język i komunikowanie się

Podczas gdy dziecko leży w swoim łóżeczku gruchając na widok kolorowych postaci, uśmiechając się do nich i praktykując swoją mowę, doskonalą w ten sposób komunikację i umiejętności językowe.

 • Kojarzenie

Słodkie postacie z kolekcji Leśna Kraina pojawiają się i znikają nad głową dziecka. Ten ruch stwarza swego rodzaju grę w a ku-ku, która pozwala dziecku zrozumieć ideę trwałości obiektu (jeżeli coś znika, nie oznacza, że już tego nie będzie). Gdy dziecko rośnie i zaczyna samodzielnie naciskać przyciski na pozytywce czego efektem jest włączanie muzyki lub światełek, rozpoczyna w ten sposób rozumieć związek przyczynowo-skutkowy.

 • Zmysły

Duże oczy uśmiechniętych postaci oraz powolny ruch spirali wraz z włączoną relaksującą muzyką klasyczną stymuluje zmysły dziecka - wzroku i słuchu.

 • Rozwój emocjonalny i społeczny

Relaksująca muzyka, uspokajające światełko nocne oraz stały ruch karuzeli tworzą atmosferę, która uspokaja dziecko i pozwala spokojnie zasnąć.

Tryby użytkowania:

 • Karuzela - Ciesz się tym w jaki sposób karuzela angażuje dziecko do odkrywania oraz uspokaja i wycisza gdy przychodzi czas na spanie.
 • Pozytywka - Demontując ramię karuzeli i pozostawiając pozytywkę przymocowaną do łóżeczka, umożliwiamy dziecku rozwijanie ruchów precyzyjnych. Dodatkowo pozytywka sprawi dziecku wielką frajdę dzięki możliwości samodzielnego włączania muzyki i jej przełączania.

Czy wiesz, że?

Dzieci uwielbiają proste, geometryczne wzory. Pełna kontrastujących kolorów karuzela pomoże przyciągnąć uwagę dziecka i umożliwi mu skupienie się.

UWAGA: do działania wymagane 3 baterie C (LR14) - brak w zestawie.

3158

Kod Referencyjny

Produkty Powiązane Podobne produkty z tej kategorii
0