Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 299zł !

Filtry aktywne

Termobutelki
119,00 zł
Termobutelki
119,00 zł
Termobutelki
132,00 zł
Termobutelki
132,00 zł
Termobutelki
132,00 zł
Termobutelki
132,00 zł
Termobutelki
135,60 zł
Termobutelki
132,00 zł
Termobutelki
132,00 zł
Termobutelki
120,00 zł
Termobutelki
125,80 zł
Termobutelki
120,00 zł
Termobutelki
125,80 zł
Termobutelki
125,80 zł
Termobutelki
120,00 zł
Termobutelki
120,00 zł

Termobutelki

Właściwe nawodnienie dziecka jest istotne zarówno w długie zimowe wieczory, jak i w upalne dni. W napojach dla dzieci liczy się nie tylko ich właściwy i odpowiedni skład, ale przede wszystkim temperatura. O ile w domu szybko możemy schłodzić zbyt gorący napój dodając do niego lodu lub podgrzać ten zbyt zimny, o tyle na spacerze jest to znacznie utrudnione. Z pomocą przychodzą termobutelki, czyli butelki termiczne, które są wsparciem w utrzymaniu właściwej temperatury napoju szczególnie podczas wycieczek – zarówno latem, jak i zimą, dbając w ten sposób o właściwe nawodnienie dziecka.

Termobutelki – na zimę i na lato

Butelki termiczne, zwane też termobutelkami, większości kojarzą się z doskonałym zimowym gadżetem. Faktycznie, sprawdzają się idealnie podczas chłodnych dni, dbając by herbata czy sok zachowały właściwą temperaturę i wspomogły dziecko podczas harców na placu zabaw w śnieżne i mroźne dni.

Ale termobutelki są też przydatne latem, szczególnie gdy na zewnątrz panują tropikalne upały. Wlany napój w postaci wody czy soku nie nagrzewa się zapewniając maluchowi właściwą temperaturę i pozwalając swobodnie się ochłodzić i nawodnić. Dodatkowo butelka termiczna chroni napoje owocowe (soki czy kompoty) przed szybką fermentacją, co jest normalnym zjawiskiem w gorące dni.

Termobutelki – ochrona dziecka

Właściwe nawodnienie jest bardzo ważne – dotyczy zarówno dzieci, jak i osób starszych. Maluchy do tego posiadają nie pohamowane pokłady energii, potrafią biegać po placu zabaw zarówno w bardzo chłodny i śnieżny dzień, jak i w upalne lato. Nierzadko o pragnieniu trzeba im nawet przypominać!

Dzięki termobutelkom maluchy mają zawsze zapewnioną właściwą temperaturę napoju, co zdecydowanie wpłynie pozytywnie tak samo na ich niepohamowaną energię, jak i stan zdrowia. Do tego są one bardzo intuicyjne i maluchy, które swobodnie piją już z bidonów i butelek samodzielnie bez problemu będą potrafiły go otworzyć!

Higiena termobutelek – wygoda i bezpieczeństwo w jednym

Podobnie, jak i klasyczne butelki, termobutelki są niezwykle proste w zachowaniu właściwej higieny. Ich mycie jest bardzo łatwe – każdy z elementów można umyć oddzielnie z wykorzystaniem specjalnego płynu dedykowanego butelkom dla dzieci niszcząc tym samym bakterie i drobnoustroje, które mogą prowadzić do szybkiego psucia się napojów.

Podczas pierwszego użycia termobutelki należy ją umyć oraz wyparzyć, dokładnie tak samo, jak w przypadku klasycznych butelek zapewniając tym samym stuprocentowe bezpieczeństwo maluchowi.

Termobutelki docenią wszyscy rodzice – zarówno ci, którzy więcej czasu spędzają z maluchem zimą, jak i ci, którzy cenią sobie długie i letnie wycieczki. Butelki termiczne idealnie zachowują temperaturę napojów zapobiegając tym samym ich psuciu oraz zapewniając maluchom właściwą temperaturę wody, soku czy herbaty w każdą pogodę. Termobutelki są uwielbiane przez rodziców na całym świecie doskonale zastępując klasyczne butelki oraz pokrowce, które nie są przeznaczone do każdego rozmiaru dziecięcych butelek.

0