Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 399zł !

Filtruj po

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 79,00 zł

Filtry aktywne

Akcesoria do włosów
42,00 zł
Akcesoria do włosów
79,00 zł
Akcesoria do włosów
39,00 zł
Akcesoria do włosów
49,00 zł
Akcesoria do włosów
35,01 zł
Akcesoria do włosów
39,90 zł
Akcesoria do włosów
39,90 zł
Akcesoria do włosów
35,01 zł
Akcesoria do włosów
34,00 zł
Akcesoria do włosów
37,00 zł

Akcesoria do włosów

Włosy maluchów bywają nieposkromione! Delikatne włoski potrafią rosną w każdym kierunku świata, a zebranie ich w jeden kucyk może zająć nawet kilka godzin, a małe księżniczki marzą przecież o cudnych warkoczach. Akcesoria do włosów, dostosowane do wymagań dzieci, są zatem niezbędnym wyposażeniem dziewczęcej toaletki. Pomagają zachować fryzurę w ładzie, a dodatkowo zdobią młodą czuprynkę!

Gumki i opaski dla małych księżniczek, czyli akcesoria do włosów dla dziewczynek

Dzieci kochają bajki – to właśnie z nich zdobywają wiedzę o otaczającym i magicznym świecie, poszerzają swoją wyobraźnię i przede wszystkim czerpią inspiracje! Dziewczynki marzą o diademach i wspaniałych włosach, których nie powstydziłaby się ani Roszpunka, ani Śpiąca Królewna. Długie i jedwabiste włosy wymagają jednak pracy i odpowiedniej pielęgnacji, która należy przede wszystkim do obowiązków rodziców.

Dziecięce włoski są niezwykle delikatne, dlatego też akcesoria do włosów muszą być wykonane z delikatnych materiałów, które nie będą sprzyjać łamaniu i wypadaniu włosów. Gumki na szerokiej tasiemce pozwolą poskromić młodą czuprynkę nadając jej iście królewskiego wyglądu. Akcesoria do włosów będą wsparciem dla rodziców przy związywaniu warkoczyków, a opaska z pomponami wykończy królewski look niczym diamentowa korona.

Wsuwki i spinki, czyli akcesoria do włosów, które ciężko poskromić!

Przy dziecięcych fryzurach mnogość akcesoriów do włosów potrafi być oszałamiająca i niejeden profesjonalny fryzjer mógłby ich pozazdrościć! A jest czego, bo wsuwki i spinki do włosów dla małych księżniczek pełnią nie tylko praktyczną, lecz również ozdobną funkcję. Mogą wyrażać emocje w postaci emotikonek, jak i być nawiązaniem do ulubionej bajki prezentując filmowe księżniczki, jak i wspaniałe pieski czy ukochane zwierzątka.

Spinki i wsuwki, podobnie jak i inne akcesoria do włosów pomogą rodzicom zapanować nad dziecięcym nieładem na głowie. Wysuwające się z gumki włosy szybko można wpiąć tworząc niesamowity kok, który z pewnością zachwyci małą księżniczkę!

Akcesoria do włosów – pierwsza biżuteria, którą pokochają wszystkie księżniczki

Nie od dziś wiadomo, że księżniczki noszą nie tylko cudowne suknie, ale też i korony, a każda mała dziewczynka jest przecież tą jedyną i niepowtarzalną królewną. Wesołe akcesoria do włosów w postaci pomponów na wsuwkach i spinkach, jak i opaski mogą zatem posłużyć za wyjątkowy diadem, który uzupełni codzienny strój.

Dla wielu dziewczynek akcesoria do włosów to również możliwość zabawy w dom i naśladowania swojej mamy, która przed wyjściem do pracy ogarnia swoją fryzurę. Te niewinne akcesoria do włosów będą stanowiły doskonały wkład do pierwszej toaletki i pozwolą dziecku na zabawę!

Zresztą, kto powiedział, że te akcesoria do włosów nie mogą posłużyć także do ozdobienia pięknych włosów ukochanych lalek i misiów? Zapewniamy, że świetnie się do tego nadają, a książę Miś jest naprawdę bardzo przystojny, o czym świadczy wspaniała pomponiasta korona, która już wkrótce pojawi się na jego uszkach!

0