Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 399zł !

Filtruj po

Cena

Cena

  • 1 350,00 zł - 1 428,00 zł

Filtry aktywne

Wózki dziecięce
1 428,00 zł
SPACERÓWKA LONEX SPORT 06 GREEN
Wózki spacerowe
1 350,00 zł

Wózki spacerowe

W raz z rozwojem dziecka zmieniają się jego potrzeby – także te dotyczące podróży. Codzienne spacery stają się coraz bardziej ekscytujące, szczególnie że z każdym dniem dziecko odkrywa coraz więcej szczegółów z otaczającego go świata. Nie ma zatem nic dziwnego, że gdy tylko zacznie samodzielnie siadać, wygodną gondolę trzeba zamienić na wózek spacerowy.

Spacerówka to ten rodzaj wózka, który towarzyszy dziecku najdłużej, bowiem niemalże do trzecich urodzin. To właśnie wygodnie podróżując w niej, może bacznie obserwować świat – poznając w ten sposób pory roku, zwierzęta, ale także i samochody, które mijać będzie podczas spaceru.

Wózki spacerowe doskonale sprawdzą się nie tylko podczas codziennych spacerów, ale także na zakupach czy wycieczkach – pomimo, że maluchy uwielbiają samodzielne eksploracje, szybko tracą siły, a dzięki spacerówce mogą pokonać znacznie większe odległości, będąc przy tym bezpieczne.

Wózki spacerowe – na plac zabaw i na zakupy

Gdy maluchy zaczynają już samodzielnie siadać, z każdym dniem ich sprawność jest coraz większa. Spacer w wózku, z którego mogą oglądać świat staje się motywacją do tego, by postawić pierwsze kroki. Jednak nawet i wtedy, gdy już maluch bez problemu sam chodzi, spacerówka wciąż pozostaje podstawowym środkiem lokomocji – to właśnie na niej pokonuje większe odległości na plac zabaw w parku oraz odpoczywa, gdy całą energię zużyje na zabawę.

Wózki spacerowe zapewniają także bezpieczeństwo – dzieci potrafią niespodziewanie wyrwać się rodzicom, gdy tylko zauważą nową, niezwykle intrygującą rzecz. O ile w parku, czy w lesie nie stanie im się krzywda, o tyle przy ruchliwej ulicy nie trudno o wypadek – pokonywanie większych odległości i trudnych tras w spacerówce jest zatem znacznie bezpieczniejsze. 

Choć zakupy z pewnością są dla dzieci fascynujące, po pewnym czasie mogą być też nużące, dlatego w takich sytuacjach warto mieć ze sobą spacerówkę, w której można zapewnić maluchowi właściwy komfort.

Spacerówka Lonex – wózek idealny

Wózki spacerowe są w pełni bezpieczne dla dzieci. Wyposażone zostały w odpowiednie pasy bezpieczeństwa, dlatego rodzic może być spokojny o zdrowie swojego dziecka. Dodatkowo spacerówki posiadają specjalny otulacz, który zapewni komfort w chłodniejsze dni, a także moskitierę, dzięki której wiosenne i letnie spacery mogą być doskonałą okazją do popołudniowej drzemki.

Podobnie jak wózki wielofunkcyjne, również spacerówki posiadają amortyzatory, które zapewniają maluchom komfort na bardziej wyboistej trasie. W porównaniu do gondoli, wózki spacerowe są także łatwiejsze w złożeniu, nie zajmują zbyt wiele miejsca w bagażniku, a zatem doskonale sprawdzą się jako wakacyjny transport dla dziecka.

Spacerówki wykonane są z przewiewnych materiałów, dzięki czemu maluch ma zapewnioną właściwą cyrkulację powietrza zarówno w chłodne, jak i upalne dni. Bez problemu można ją wyposażyć w śpiworek, który zapewni dziecku właściwy komfort zimą. Wózki spacerowe posiadają także możliwość wpięcia nosidła w ramę zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy – w zależności od preferencji rodzica.

Wózki spacerowe służą przez długi czas – są doskonałym środkiem transportu dla dziecka zarówno na plac zabaw, zakupy, jak i rodzinne wycieczki zapewniając maluchowi nie tylko bezpieczeństwo, ale przede wszystkim komfort!

0