Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 299zł !

Filtry aktywne

Zabawki do kąpieli
79,00 zł
Zabawki do kąpieli
129,00 zł
Zabawki do kąpieli
159,00 zł
Zabawki do kąpieli
129,00 zł
Zabawki do kąpieli
36,00 zł
Zabawki do kąpieli
36,00 zł
Koordynacja ruchowa
39,00 zł
Zabawki do kąpieli
49,00 zł
Zabawki do kąpieli
42,90 zł
Zabawki do kąpieli
11,50 zł
Zabawki do kąpieli
47,00 zł
Zabawki do kąpieli
12,50 zł
Zabawki do kąpieli
29,61 zł
Zabawki do kąpieli
45,00 zł
Zabawki do kąpieli
45,00 zł
Zabawki do kąpieli
45,00 zł
Wyspa Pełna Niespodzianek Zabawka do Kąpieli, Klorofil
Zabawki do kąpieli
126,90 zł

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli stanowią oddzielną i bardzo liczną grupę zabawek, które sprawiają, że dbanie o higienę staje się nie tylko prostsze, ale i przyjemniejsze! Zabawki do kąpieli oswajają maluchy z wodą, prysznicem, myciem zębów, ale też wyciszają, dzięki czemu nie mają problemów z zaśnięciem. Ważnym aspektem kąpieli jest także wprowadzenie rutyny, dlatego też zawsze powinna odbywać się o tej samej porze. A jakie zabawki do kąpieli wybrać?

Klasyczne zabawki do kąpieli, czyli gumowe kaczki!

Wśród zabawek do kąpieli nie może zabraknąć tradycyjnych kaczek. Te urocze zwierzątka unosząc się na wodzie sprawiają, że czas spędzony w wanience jest znacznie przyjemniejszy. Wraz z zestawem kostek sensorycznych pomagają maluchom w poznawaniu kształtów, kolorów, nowych faktur, ale też nieco starszym bobasom mogą posłużyć za proste tablice matematyczne ucząc je podstawowych liczb.

Zabawki do kąpieli to także świetna forma nauki kolorów i pierwszych słówek. Warto jednak pamiętać, że więcej wcale nie znaczy lepiej – czasem wystarczy jeden komplet akcesoriów, który od czasu do czasu dobrze jest wymienić na inny by zabawa w wannie wciąż była pełna niespodzianek!

Czas na eksperymenty – zabawki do kąpieli dla małego chemika!

Maluchy uwielbiają eksperymenty, a zabawki do kąpieli w tej roli sprawdzą się idealnie. Kubeczki, którymi można przelewać wodę, ale też rury czy probówki, które razem tworzą całkiem pokaźne laboratorium – a to jak wiadomo może dostarczyć wielu radości!

To właśnie podczas kąpieli maluchy mogą zagłębiać się w tajniki świata i odkrywać, jak płynie woda oraz czym jest grawitacja. Zestawy rurek i przekładni można ze sobą łączyć, dlatego są to zabawki do kąpieli, które nigdy się nie nudzą!

Co jest dość istotne, tego rodzaju zabawki do kąpieli niezwykle wspierają dziecięcą kreatywność, uczą logicznego myślenia, co z kolei przekłada się na inne wykonywane przez malucha czynności. Zabawa w wodzie wycisza, stymuluje umysł, a zatem nie ma obaw, że w trakcie zabawy w bobasa znów wstąpi wulkan energii!

Mniej oczywiste zabawki do kąpieli

Choć gumowe kaczki, łódki, a także laboratoria są dość powszechnym wyposażeniem łazienek dla dzieci, wśród zabawek do kąpieli nie może zabraknąć między innymi książeczek. Te urocze zabawki do kąpieli zmieniają się w prawdziwą serię bajek po kontakcie z wodą. Dodatkowo wyposażone są w gryzaki, które będą ogromnym wsparciem podczas bolesnego ząbkowania.

Skoro o zębach już mowa! Wśród zabawek do kąpieli warto szukać także tych, które zachęcają maluchy do samodzielnej higieny. To zarówno prysznice, które oswoją malucha z myciem głowy, gryzaki w kształcie szczoteczek do zębów czy urocze gąbki-zwierzątka, które zachęcą go do namydlenia ciała.

Zabawki do kąpieli choć stanowią całkowicie oddzielną kategorię, są zabawkami edukacyjnymi. Wybierając je warto stawiać na te, które łatwo można wyczyścić, a zatem nie powinna się dostawać do nich woda. Jeśli tak się stanie, pamiętajmy o odpowiednim ułożeniu i konserwacji, bo zabawa zabawą, ale zdrowie malucha jest najważniejsze!

0