Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 399zł !

Filtruj po

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 90,00 zł

Marka

Marka

Filtry aktywne

Bańki Mydlane Jednorożec Robetoy
Party akcesoria
6,90 zł
Party akcesoria
6,90 zł
Party akcesoria
65,01 zł
Party akcesoria
65,01 zł
Party akcesoria
39,00 zł
Party akcesoria
7,70 zł
Party akcesoria
7,70 zł
Party akcesoria
27,30 zł
Party akcesoria
27,30 zł
Party akcesoria
27,50 zł
Party akcesoria
27,90 zł
Party akcesoria
89,00 zł

Party akcesoria

Co decyduje o dobrej zabawie? Oprawa! Dekoracje oraz party akcesoria mogą zwykłą imprezę urodzinową przerodzić w prawdziwą królewską ucztę godną dziecięcych marzeń! Sprawiają radość nie tylko organizatorom, ale i gościom, dlatego warto zadbać o szczegóły. Torby na prezenty, piniaty – wreszcie serwetki oraz dekoracje do koktajli sprawiają, że każde spotkanie stanie się niezapomniane. A od gości dla organizatorów przewidzieliśmy również niezwykłe party akcesoria w postaci cudownych kartek 3D!

Party akcesoria dla organizatora!

Jak wiadomo, aby przyjęcie było udane należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Ważny jest motyw przewodni – tu proponujemy postawić na ulubionego bohatera, którym może być przecież każdy! Kolorowe talerzyki wymagają eleganckich serwetek, oczywiście z motywem przewodnim, a także dekoracji na słomki, które dzięki temu zyskają niepowtarzalnego uroku.

Jeśli jest to impreza urodzinowa, nie powinno zabraknąć na niej także balonów, które można zaliczyć do najważniejszych party akcesoriów bez względu na wiek! Ale czym byłyby urodziny bez wyjątkowych atrakcji? Piniata! To jest właśnie to, co każdemu sprawi radość i zdecydowanie znajduje się w pierwszej trójce party akcesoriów! Szczególnie, gdy wypełniona zostanie wspaniałymi i smakowitymi słodyczami!

Party akcesoria dla gości, czyli idealne opakowanie idealnego prezentu!

Każdy prezent jest wyjątkowy i podobno liczy się właśnie on, a nie opakowanie, w którym się znajduje. I choć zgadzamy się z tym stwierdzeniem, chcielibyśmy uzupełnić je jeszcze o małą uwagę – idealny prezent mimo wszystko idealnie prezentuje się w idealnym opakowaniu! Torebki prezentowe nawiązujące do motywu przewodniego imprezy będą zdecydowanie tym, co tygrysy lubią najbardziej i zapewniamy, że jeszcze mocniej podniosą wartość samego prezentu!

Prezent prezentem, ale może warto dołączyć do niego wyjątkową kartkę z życzeniami, która zachwyci swoją formą? Żaba, tort ze świeczkami, a może karuzela? Gwarantujemy, że taki dodatek do prezentu sprawi, że organizator będzie miał uśmiech od ucha do ucha, a karta nie będzie zwykłym party akcesorium, a wielką pamiątką, do której zawsze będzie wracać!

Party akcesoria każde spotkanie przerodzą we wspaniałą i niezapomnianą imprezę, która nie tylko wywoła uśmiech na twarzy dziecka, ale przede wszystkim pozwoli mu zapisać ją we wspomnieniach na całe lata. Niewiele potrzeba by spełnić dziecięce marzenia, szczególnie że bajkowe girlandy, balony, ale także i piniaty bez problemu znajdziesz w naszym sklepie. Party akcesoria dla dzieci to też świetny sposób na wspólną organizację imprezy i kreatywne zabawy, które mogą przerodzić się we wspólnie spędzony czas podczas którego jeszcze mocniej zacieśnicie rodzinne więzi. Choć party akcesoria mogą wydawać się zbędnym dodatkiem, z doświadczenia wiemy, że niekiedy są ważniejsze od samego prezentu – w zasadzie śmiało możemy powiedzieć, że są najlepszym prezentem, jaki możesz podarować swojemu dziecku! Oczywiście, oprócz wielkiej i niekończącej się miłości!

0