Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 399zł !

Filtruj po

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 297,00 zł

Marka

Marka

Filtry aktywne

Karuzele do łóżeczka
125,90 zł
Karuzele do łóżeczka
59,90 zł
Zawieszki edukacyjne
145,00 zł
Karuzela do Łóżeczka Rośnij z Muzyką Świat Małej Księżniczki Tiny Love
Karuzele do łóżeczka
296,00 zł
Zawieszki edukacyjne
59,90 zł
Karuzela do Łóżeczka Leśna Kraina Tiny Love
Karuzele do łóżeczka
246,00 zł
Karuzele do łóżeczka
145,00 zł
Karuzele do łóżeczka
139,90 zł
Karuzele do łóżeczka
239,00 zł
Karuzele do łóżeczka
139,90 zł
Karuzele do łóżeczka
145,00 zł
Karuzele do łóżeczka
139,90 zł
Karuzele do łóżeczka
296,00 zł
Karuzele do łóżeczka
139,90 zł

Karuzele do łóżeczka

Do obowiązkowych, dziecięcych gadżetów z pewnością można zaliczyć karuzele do łóżeczka! Kochają je nie tylko dzieci, ale również i dorośli, którzy z radością wpatrują się w obracające zabawki i nasłuchują kojących pozytywek. Czy wiedzieliście, że niemal wszystkie dzieci na świecie zasypiają do tych samych, klasycznych melodii? Jakie karuzele do łóżeczka będą najlepsze? I dlaczego warto mieć jedną z nich w dziecięcym kąciku?

Karuzele do łóżeczka dla niemowląt – by sny były kolorowe!

Dziecięcy pokój kojarzy się przede wszystkim z dużą ilością kolorowych zabawek, maskotek oraz uroczymi mebelkami. Nie może wśród nich zabraknąć również kołyski, do której doczepiona jest karuzela. Karuzela do łóżeczka to jedna z niewielu, ponadczasowych zabawek, która jest nie tylko urocza, ale również pełni bardzo ważne funkcje w rozwoju dziecka zapewniając mu bezpieczeństwo oraz pomagając ukoić emocje.

Karuzele do łóżeczka można doczepić zarówno do łóżeczek turystycznych, jak i drewnianych kołysek czy dostawek do łóżka rodziców, dzięki czemu bez względu na ostateczny wybór miejsca, w którym zasypiać będzie niemowlę, ta urocza zabawka zawsze będzie pod ręką.

Ta wyjątkowa zabawka nie tylko wzbudza dziecięce zainteresowanie kręcącymi się zabawkami – zwierzątkami, gwiazdkami czy planetami, ale przede wszystkim uspokaja wyjątkowymi melodiami, które znane są na całym świecie. I to właśnie one sprawiają, że sny są kolorowe, a maluch spokojnie w trakcie snu może przyswoić właśnie świeżo zdobytą wiedzę.

W rytm klasyki, czyli karuzele do łóżeczka

Większość karuzeli do łóżeczka posiada dwa tryby muzyczne. To przede wszystkim znane i spokojne melodie, które wprowadzają w dobry nastrój, pomagają ukoić emocje i zasnąć oraz znane z rozwoju w maminym brzuchu szumy. Karuzele do łóżeczka mogą zatem być uzupełnieniem szumiących maskotek, które dla wielu rodziców są zabawkami idealnymi.

Klasyczne i pozytywne melodyjki w karuzelach do łóżeczka pomagają zasnąć maluchom nawet wtedy gdy nagromadzone oraz nieznane emocje przeszkadzają w skupieniu uwagi. To dzięki karuzelom do łóżeczka wielu rodziców choć na chwilę może odetchnąć spoglądając na uroczego i śpiącego słodko malucha.

Ponadczasowa pamiątka z pozytywką – karuzele do łóżeczka

Niewiele jest zabawek, do których po latach wracamy z ogromnym sentymentem. Z pewnością można zaliczyć do nich ukochane maskotki, ale również i karuzele do łóżeczka. Z delikatną łzą w oku przypominamy sobie kojące dźwięki pozytywki oraz poruszające się delikatnie zawieszki – nie ma zatem nic nadzwyczajnego w tym, że maluchy uwielbiają karuzele do łóżeczka, skoro są one również wstanie wzruszyć twardych rodziców.

Karuzele do łóżeczka oprócz tego, że pomagają maluchom poczuć się bezpiecznie, koją ich emocje, są również znakomitą i wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju, bez której straciłby on nieco na uroku. Kto wie, czy zabawka z zawieszkami planet nie rozbudzi w maluchu kosmicznej ciekawości, a pełna delikatnych dzikich zwierzątek – miłości do przyrody, którą chętnie pozna bliżej także na długich spacerach!

0