Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 299zł !

Kilka słów o nas:

Swoją filozofię opieramy na trzech wartościach:

  • Bezpieczeństwo
  • Wysoka jakość i wzornictwo
  • Wsparcie polskiej produkcji

Wszystkie produkty znajdujące się w Rollo Kids posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, aby być w 100% zdrowymi i bezpiecznymi dla dzieci. Nie idziemy na skróty - chcemy aby każda wizyta i chwila spędzona u nas była czymś wyjątkowym. Sprzeciwiamy się "bylejakości". Dzieciństwo jest zbyt ważnym etapem życia, aby wybierać tymczasowe rozwiązania. Najłatwiej możemy zaufać jakości tych producentów, którzy są blisko nas. Dlatego staramy się współpracować z polskimi firmami.

Z dnia na dzień chcemy być coraz lepsi. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie. Każda z nich będzie dla nas impulsem do poprawienia naszych działań i oferty, bądź wywoła uśmiech na naszych twarzach. Zarówno negatywne jak i pozytywne opinie ,uwagi ,sugestie pomogą nam sprawić , że dzieciństwo stanie się jeszcze lepszym czasem.

Sklep stacjonarny

W Józefowie stworzyliśmy showroom, w którym można zobaczyć wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Jeśli , unikasz wielkich, zatłoczonych centrów handlowych i uwielbiasz unikatowe miejsca, to zapraszamy na ulicę Piłsudskiego 50. W naszym sklepie stacjonarnym bardzo chętnie pomożemy skompletować wyjątkową wyprawkę dla maluszka, doradzimy w wyborze wózka dla dziecka, prezentu dla przyszłych rodziców lub po prostu porozmawiamy na wszystkie inne tematy :) Dojazd do sklepu jest zróżnicowany , można dojechać do nas bezpośrednio autobusem , bądź pociągiem dojeżdżając do stacji PKP Józefów - Michalin . Jest również możliwość dojazdu własnym samochodem i zaparkowania tuż obok naszych drzwi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym :) Zadbamy o to żeby nikt nie wyszedł od nas zawiedziony oraz postaramy się jak najlepiej doradzić Państwu w wyborze odpowiedniej zabawki bądź innych akcesoriów

Zapraszamy na Bloga

0