Zapraszamy do kontaktu : +48 534 654 200     rollokids@rollokids.pl - DARMOWA DOSTAWA OD 299zł !

Filtry aktywne

Maskotki szumiące
45,00 zł
Maskotki szumiące
189,00 zł
Maskotki szumiące
189,00 zł
Maskotki szumiące
136,00 zł
Szumiąca Przytulanka Suzy - mechanizm z czujnikiem snu
Maskotki szumiące
199,90 zł
Maskotki szumiące
189,00 zł
Maskotki szumiące
172,00 zł
Zabawki
83,98 zł
Zabawki
189,00 zł
Zabawki
172,00 zł
Zabawki
136,00 zł
Zabawki
136,00 zł
Zabawki
172,00 zł
Zabawki
136,00 zł
Zabawki
189,00 zł
Zawieszki edukacyjne
89,00 zł
Maskotki szumiące
89,90 zł
Maskotki szumiące
89,90 zł
Maskotki szumiące
219,00 zł
Maskotki szumiące
219,00 zł

Maskotki szumiące dla dzieci

Szumi, szumi las, szumi, szumi woda i szumi, szumi szumiś! Maskotki szumiące biją ostatnimi czasy rekordy popularności i nie ma się czemu dziwić, bowiem to doskonały prezent dla noworodków, jak i dla młodych rodziców. Towarzyszą maluchom od narodzin uspokajając nieznane emocje i kołysząc do snu. Maskotki szumiące – prezent idealny dla całej rodziny, który nie tylko uspokaja i bawi, ale również sprzyja dziecięcemu rozwojowi!

Maskotki szumiące – odgłosy rozwoju i bezpieczeństwa

Czy wiesz, dlaczego maluchy tak bardzo uwielbiają maskotki szumiące? Przez dziewięć miesięcy rozwoju w twoim brzuchu słyszały różne dźwięki – najczęściej szumy i odgłos bicia twojego serca. To właśnie dlatego maskotki szumiące tak bardzo przypominają im znane dotąd środowisko, co sprawia że czują się bezpieczniej i spokojniej. Dzięki nim zmiana jaka następuje tuż po narodzinach nie jest aż tak gwałtowna.

Maskotki szumiące, aby spełniały swoją rolę należy stosować od narodzin – to właśnie dzięki temu noworodek czuje się bezpiecznie i powoli może przyzwyczajać się do nowego, otaczającego go świata. Mechanizmy maskotek szumiących wyposażone są w różne dźwięki – bicie serca, szumy, uspokajające dźwięki lasu, jak i po prostu w bajki, dzięki czemu mogą maluchom towarzyszyć przez kilka lat.

Dla każdego coś miłego, czyli maskotki szumiące w formie misia i zajączka!

Każdy rodzic wie, że maluchy wręcz kochają zwierzaki! To właśnie dlatego ulubione Przytulanki najczęściej przyjmują formę misiów lub zajączków. Takie są też maskotki szumiące – kolorowe i przyjemne w dotyku, dlatego też można ułożyć je w dziecięcym łóżeczku, aby maluch mógł się do nich przytulić, albo postawić na półeczce by zdobiły bobasowy kącik.

Szumiący mechanizm można również kupić oddzielnie i wszyć go samodzielnie do wybranego przez siebie pluszaka, a to oznacza że forma maskotki szumiącej może być dowolna!

Maskotki szumiące z czujnikiem snu

Wiele maskotek szumiących wyposażonych jest w czujnik snu, co z pewnością docenią rodzice, których bobasy wybudzają się dość często. Ustawione w pobliżu malucha reagują na zmianę oddechu czy ruch, dzięki czemu załączają melodyjkę zanim dziecko całkowicie się rozbudzi.

Maskotki szumiące wyposażone w czujnik snu sprzyjają prawidłowemu rozwojowi dziecka – pozwalając mu na dłuższy i mocniejszy sen, zapewniają maluchowi odpowiedni odpoczynek, a to właśnie w trakcie snu noworodki i niemowlaki przyswajają zdobytą w ciągu dnia wiedzę.

Maskotki szumiące bardzo łatwo utrzymać w czystości, a to przy maluchach jest niezwykle ważne! Po wyjęciu mechanizmu maskotki można prać w pralce, a po wysuszeniu znów uzupełnić je o specjalny mechanizm, który ukoi dziecko do snu.

Dla maluchów, które zmagają się z dużą ilością bodźców, maskotki szumiące stanowią bezpieczną przystań, która pomaga w uspokojeniu emocji, zaśnięciu i dają poczucie bezpieczeństwa, które dla dziecka jest najważniejsze. To jedna z tych zabawek, która spełnia swoją rolę i przez pierwsze kilka miesięcy będzie w ciągłym użyciu. Jeśli szukasz zatem idealnego prezentu dla młodych rodziców maskotki szumiące będą perfekcyjne!

0