Książka Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem Albi
Książka Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem Albi
Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem to interaktywna książka stworzona specjalnie jako wsparcie w procesie nauki czytania dla dzieci.
Książka Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem Albi
Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem to interaktywna książka stworzona specjalnie jako wsparcie w procesie nauki czytania dla dzieci. Zaprojektowana z myślą o młodych adeptach literatury, ta edukacyjna zabawka nie tylko wprowadza dzieci w świat liter, ale również uczy ich literek pisanych oraz znaków migowych.
Dzięki tej innowacyjnej lekturze, dzieci zdobywają nie tylko podstawową wiedzę o literach, ale także uczą się odczytywać sylaby i dzielić wyrazy na poszczególne składowe, co znacząco ułatwia proces nauki płynnego czytania.
Książka Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem nie tylko wprowadza dzieci w świat liter, ale także pomaga im zrozumieć zjawisko, że niektóre wyrazy mogą być wymawiane inaczej niż są zapisane. Na przykład, mimo że wyraz może zawierać literę "w", to podczas jego wymawiania usłyszymy dźwięk "f". Ta świadomość lingwistyczna ma kluczowe znaczenie dla przyszłej nauki poprawnego pisania.
Niezwykła interaktywność tej książki edukacyjnej polega na tym, że dzieci mogą obserwować poprawny zapis wyrazu na ilustracji oraz, korzystając z mówiącego pióra, usłyszeć jego poprawną wymowę oraz podział na głoski i sylaby, co dodatkowo ułatwia proces nauki czytania.
Dodatkowym atutem książki jest nagranie fraz głoskowania zgodnie z zasadami glottodydaktyki, gdzie głos do nagrań analizy fonemowej użyczyła doświadczona neurologopedka, Iwona Machnik.
Moje Pierwsze Literki Czytaj z Albikiem to nowa edycja klasycznego wydania, wzbogacona o zupełnie nowe ilustracje, zmodyfikowane treści oraz urozmaicone quizy. Dodatkowo, książka została nagrana przez nowy zespół lektorów, co sprawia, że stanowi jeszcze bardziej atrakcyjne narzędzie edukacyjne dla najmłodszych.
- Książka zawiera 2400 dźwięków i tekstów
- Dla dzieci 3+
- Wymiary: 27 x 23 cm
Uwaga: Aby skorzystać ze wszystkich funkcji produktu musisz posiadać pióro Albik. Znajdziesz je w zestawach startowych z książką
Pióro kupujesz raz i działa ono z wszystkimi książkami z serii Czytaj z Albikiem. Dzięki aktualizacjom oprogramowania będzie działało także ze wszystkimi nowościami wydawnictwa.
Producent
- Producent: ALBI Česká republika a.s.
- Adres: Česká republika a.s.
- Miasto: 186 00 Thámova 13, Praha 8,
- Kraj: Czech Republic
- E-mail: info@albipolska.pl
ALBI Polska Sp. z o.o. ul. Toruńska 5 30-056 Kraków info@albipolska.pl tel. 663 888 313